Kategorie: Novinky, Kalendář akcí, Archiv článků

Lyžařská a snowboardová soutěž o Vánočních prázdninách na Božím Daru

Lyžařská a snowboardová soutěž o Vánočních prázdninách na Božím DaruVánoční prázdniny nejsou jen radost z dárků, pohádky a cukroví, ale také pohyb na zasněžených horách, sport a soutěže. Klub Krušných hor připravuje ve spolupráci se Saským klubem Oberwiesenthal aktiv za podpory z fondů Evropské unie, na středu, 28.prosince, lyžařskou a snowboardovou soutěž Egrensis Cup v oblíbeném rodinném Skiareálu Novako na Božím Daru. Soutěžit mohou všichni zájemci na lyžích i na snowboardech všech věkových kategorií o prima ceny a o Vánoční vločky. Závodní disciplinou bude slalom, pojedou se 2 kola a základem pro výsledkovou listinu bude součet časů obou kol. Ti pomalejší, či začátečníci se nemusí obávat, všechna startovní čísla budou slosovatelná v tombole, ihned po vyhlášení vítězů. O zábavu a o ceny tedy určitě nebude nouze !!! Registrace k soutěži o Vánoční vločky, Egrensis Cup bude pro všechny zdarma ! A co víc ? Všechny registrované závodníky také zdarma občerstvíme. Těšíme se na vysokou účast :) .

propozice CZ

propozice EN