Kategorie: Archiv článků, Novinky, Novinky

Cíl adventního pochodu - koncert

Cíl adventního pochodu - koncertSpolečný, česko-německý projekt, Adventní pochod z Božího Daru do Oberwiesenthalu se opravdu vyvedl. S mimořádným ohlasem se setkal jeho závěr, Vánoční koncert v kostele Martina Luthera v Oberwiesenthale. Na programu byly vánoční písně české i německé a především Česká mše vánoční J.J.Ryby v podání Karlovarského pěveckého sboru pod vedením sbormistra Jana Rezka a za doprovodu varhan, za které usedl jeden z nejlepších českých chrámových varhaníků vůbec, Přemysl Kšica. Při závěrečné písni koncertu „Narodil se Kristus pán“ opravdu nabíhala husí kůže a její česko-německé podání za grandiózního doprovodu varhan ocenili všichni návštěvníci kostela ovacemi vstoje. Děkujeme za ten krásný zážitek! Veselé Vánoce, mnoho radosti a spokojenosti přejí organizátoři, Klub Krušných hor a Chorensemble Oberwiesenthal.