Kategorie: Archiv článků, Novinky, Kalendář akcí

Chystáme pro vás bezvadný prázdninový výlet se spoustou zábavy

Chystáme pro vás bezvadný prázdninový výlet se spoustou zábavy Prázdniny jsou doslova za dveřmi a náš spolek Sport Club 2000 pro vás připravuje ve spolupráci s našimi německými kamarády zajímavý prázdninový výlet s názvem Letní pochod přes hranice. Ale žádný strach nepůjde v žádném případě pouze o turistiku, ale o pěší výlet z Božího Daru do sousedního Oberwiesenthalu, na Letní městské slavnosti. Tento výlet si může užít celá rodina. V rámci "výletní" lékařské poradny bude ordinovat kožní lékař MUDr. Daniel Horváth a zkontroluje vaše pigmentové skvrny. Děti ještě před startem zabaví veselí klauni Pipi a Pepe, na trase je pak budou očekávat lučištníci s luky a šípy a samozřejmě s velkým terčem. Trasa povede okolo Sněhurky a stovek trpaslíků a každý malý turista, ve věku do 10 let si jednoho trpaslíčka odnese domů jako vzpomínku. Lákadlem pro starší účastníky je určitě návštěva Letních slavností u sousedů, všem registrovaným, starším deseti let nabídneme poukázku, směnitelnou v jakémkoliv stánku na trzích za nějakou lahůdku. Vyvrcholením letní zábavy bude koncert bluegrassové skupiny Album z Chomutova na pódiu v Oberwiesenhtale. S cestou zpět na Boží Dar si nemusíte lámat hlavu. Vypravíme pro vás extra výletní autobus. Nenechte si ujít Letní pochod přes hranice s námi! Vše nabízíme díky podpoře z EU, z Evropského fondu pro regionální rozvoj zcela zdarma! Pro více informací, případně pro včasnou registraci navštivte stránky www.letnipochod.eu .