Kategorie: Archiv článků, Novinky, Novinky

Kadaňské babí léto 2013

Kadaňské babí léto 2013Je tu babí léto a s ním také naše pravidelná sportovní akce Kadaňské babí léto. Pokud se rozhodnete přijet do Kadaně, do krásného prostředí u řeky Ohře, na Nábřeží Maxipsa Fíka v sobotu 28.září, můžete se těšit na pochod Nordic Walking. Připravíme trasy 5 a 9 km po malebném okolí královského města Kadaň, občerstvení na trase je samozřejmostí. Registrovat se můžete na tomto e-mailu ivana.dobisova@tiscali.cz (požadujeme: jméno, příjmení, rok narození, město Vašeho bydliště a trasu 5 nebo 9 km), nebo až v Kadani, v den konání od 12:00 hod. u hotelu Split (www.hotel-split.cz).

Pokud stále ještě nevlastníte hole Nordic Walking, zapůjčíme vám je zcela zdarma. Půjčovna holí značek LEKI vám bude k dispozici. Zájemci si po té mohou hole za zvýhodněnou cenu, se slevou 30% zakoupit.

Děti se také mohou těšit, po celé odpoledne mohou dovádět na  nafukovacích skákacích  hradech, mohou si nechat vesele pomalovat obličej a v 15:30 je překvapí kouzelník se svojí čarovnou show. Následně vyhlásíme vítěze pochodu a připravíme oblíbenou tombolu.

Ceny dodají naši partneři, společnosti Whirlpool, Katos Logistics, Lázně Jáchymov a Česká asociace Nordic Walking se značkou LEKI.

Celé sobotní odpoledne s námi můžete prožít zcela zdarma, nevybíráme žádné poplatky, protože Kadaňské babí léto se těší finanční podoře Ústeckého kaje. Těšíme se na vás v Kadani! Za pořadatele Sport Club 2000, Ivana Dobišová